Fundusz UE
Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach działaniach 3.3. „Innowacje MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

PRODUCENT RUSZTOWAŃ, SZALUNKÓW, WIEŻ PODPOROWYCH, ZADASZEŃ

Szukaj frazy

OLAN SPÓŁKA Z O.O.

 

To jeden z najprężniej rozwijających się producentów rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Założona została pod koniec 2006 roku w wyniku połączenia kapitału litewskiego, polskiego i norweskiego z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa. Działalność gospodarczą spółka OLAN rozpoczęła w styczniu 2007 roku. Swoją działalność prowadzimy aktualnie na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy w oparciu o zakładowy system kontroli jakości produkcji zgodny z normą PN-EN 1090. Celem spółki OLAN jest współpraca w dziedzinie produkcji rusztowań stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej.W swoich działaniach wykorzystujemy długoletnie doświadczenie i know-how naszych zagranicznych partnerów.

Otwartość na potrzeby klienta oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług to znak firmowy i jeden z głównych priorytetów w działalności naszej spółki. Dzięki znajomości rynku i potrzeb współczesnego budownictwa, przygotowaliśmy bogatą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klientów z branży budowlanej i doskonale służącą do rozwiązywania wszelkich problemów występujących na budowach. W uzupełnieniu do tego OLAN oferuje szeroki wachlarz usług zaczynając od doradztwa poprzez indywidualne projektowanie, na wyprodukowaniu specjalnych konstrukcji i pomocy w ich wdrażaniu kończąc.

Ludzie są fundamentem firmy i jej niepodważalnym kapitałem. Spółka zatrudnia doskonałych inżynierów oraz wykwalifikowanych spawaczy i ślusarzy z wieloletnim doświadczeniem, uzyskanym w najbardziej renomowanych przedsiębiorstwach produkcyjnych, znajdujących się w regionie. Znaczącym atutem jest także bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie kierownictwa firmy w branży rusztowań i deskowań oraz lekkich konstrukcji spawanych z aluminium. To wszystko sprawia, że OLAN służy swoim klientom wszechstronną wiedzą i profesjonalnym podejściem we wdrażaniu rozwiązań z dziedziny rusztowań fasadowych, przestrzennych, przejezdnych, specjalnych konstrukcji wykonywanych z rusztowań oraz konstrukcji spawanych z aluminium.

Aluminium to materiał, który znajduje coraz szersze zastosowanie w budownictwie. Jego zalety to znakomita wytrzymałość w połączeniu z niewielką masą, co sprawia, że konstrukcje z aluminium są lekkie, stabilne i bezpieczne. Duże znaczenie ma wielokrotnie większa od stali odporność na korozję. Te zalety aluminium sprawiają, że coraz częściej jest wybierane, jako podstawowy materiał do produkcji rusztowań i podobnych konstrukcji. OLAN także preferuje aluminium, czego dowodem są znakomite rozwiązania zastosowane w produktach naszej spółki.

Nowoczesne rozwiązania i wykonawstwo w oparciu o najnowsze zdobycze techniki przemysłowej i informatyki to specjalność naszej spółki. Każde, najbardziej niestandardowe i skomplikowane zamówienie stanowi dla nas wyzwanie i inspirację. W 2007 roku wdrożyliśmy do wykonawstwa szereg elementów rusztowania dostosowanego do warunków panujących w Norwegii. System został opracowany wyłącznie w oparciu o komponenty aluminiowe i ma wysokie parametry użytkowe. Jest stosowany głównie na platformach wiertniczych na Morzu Północnym.Nasze wyroby spełniają wszelkie wymogi norm polskich i europejskich, czego dowodem są certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO w Warszawie

Jesteśmy solidnym partnerem stawiającym na jakość, rzetelność i terminowość realizacji. Dysponujemy koniecznym potencjałem i mamy duże ambicje. Nasze umiejętności koncentrujemy na nadrzędnym celu – zadowoleniu klienta!

OLAN SPÓŁKA Z O.O.

To jedna z najprężniej rozwijających się firm regionu z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Założona została pod koniec 2006 roku w wyniku połączenia kapitału litewskiego, polskiego i norweskiego z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.

Działalność gospodarczą spółka OLAN rozpoczęła w styczniu 2007 roku. Celem spółki OLAN jest współpraca w dziedzinie produkcji rusztowań  stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej.

dowiedz się więcej

Aktualności

PROMOCJA U-konsola 0,39m - 70PLN netto

Oferta specjalna U-konsola 0,39m z łucznikiem rurowym do rusztowania modułowego  w cenie 70PLN 

dowiedz się więcej

Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach poddziałaniach 3.3.3. „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020r.
Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach poddziałaniach 3.4„Dotacje na kapitał obrotowy” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020r

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ SPOTKAĆ NASZE PRODUKTY NA ŚWIECIE

OLAN Spółka z o. o.

Żabokliki
ul. Korczewska 57
08-110 Siedlce

Tel.: +48 25 631 03 30
Fax : +48 25 633 14 16

Formularz zapytania
© 2023 OLAN Sp. z o. o. Tworzenie stron www
Do góry