Fundusz UE
Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach działaniach 3.3. „Innowacje MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

PRODUCENT RUSZTOWAŃ, SZALUNKÓW, WIEŻ PODPOROWYCH, ZADASZEŃ

Szukaj frazy
 

REKOMENDACJA PIGR

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że firma OLAN Sp. z o.o. uzyskała rekomendajcie od Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań jako:

rzetelna, wiarygodna oraz przestrzegająca zapisów Statusu Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań.

  

 

 

 

 

 

Fałszywe działania związane z firmą OLAN SP. Z O.O.
Fałszywe działania związane z firmą OLAN SP. Z O.O.

Szanowni klienci, informujemy w ostatnim czasie zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę OLAN sp. z o.o i próbują okraść klientów kupujących przez Internet. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które tylko na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Olan sp. z o.o. Przestępcy internetowi podszywają się pod pracowników firmy i rozsyłają nieprawdziwe faktury oraz emaile o zmianie konta bankowego do transakcji.

Olan Sp. z o.o  nie ponosi odpowiedzialności za koszty poniesione w następstwie oszustwa.

 

 

                                                                                                                                                                               

 

 

OLAN SPÓŁKA Z O.O.

To jedna z najprężniej rozwijających się firm regionu z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Założona została pod koniec 2006 roku w wyniku połączenia kapitału litewskiego, polskiego i norweskiego z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.

Działalność gospodarczą spółka OLAN rozpoczęła w styczniu 2007 roku. Celem spółki OLAN jest współpraca w dziedzinie produkcji rusztowań  stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej.

dowiedz się więcej

Aktualności

PROMOCJA U-konsola 0,39m - 70PLN netto

Oferta specjalna U-konsola 0,39m z łucznikiem rurowym do rusztowania modułowego  w cenie 70PLN 

dowiedz się więcej

Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach poddziałaniach 3.3.3. „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020r.
Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach poddziałaniach 3.4„Dotacje na kapitał obrotowy” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020r

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ SPOTKAĆ NASZE PRODUKTY NA ŚWIECIE

OLAN Spółka z o. o.

Żabokliki
ul. Korczewska 57
08-110 Siedlce

Tel.: +48 25 631 03 30
Fax : +48 25 633 14 16

Formularz zapytania
© 2023 OLAN Sp. z o. o. Tworzenie stron www
Do góry