PRODUCENT RUSZTOWAŃ, SZALUNKÓW, WIEŻ PODPOROWYCH, ZADASZEŃ

Szukaj frazy

Szalunki ścienne MINI BOX

 Jeszcze kilka lat temu przedsiębiorcy budowlani do tworzenia szalunków wykorzystywali tylko i wyłącznie drewno. Obecnie stawia się coraz częściej na nowoczesne systemy szalunkowe, które pozwalają na bardziej efektywną, elastyczną i precyzyjną pracę.
Firma Olan wdrożyła do produkcji koncepcję systemu szalunków MINI-BOX w celu usprawnienia oraz ułatwienia montażu dużych i ciężkich płyt szalunkowych. Dzięki zredukowaniu wymiarów i masy szalunki stały się bardziej wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Ich montaż oraz demontaż może być prowadzony ręcznie, nawet przez jednego pracownika.
Szalunki MINI-BOX są odpowiedzią na potrzeby firm realizujących małe i średnie obiekty, przede wszystkim budynki handlowe, budowy domów jednorodzinnych, fundamenty budowlane, podmurówki, silosy i ściany oporowe. System oparty jest na dwóch rodzajach płyt, podstawowych do formowania szalunków stropowych i ściennych oraz płyt wielofunkcyjnych, do formowania słupów i naroży - od niewielkich powierzchni jednostronnych, po rozległe deskowania dwustronne. Ich konstrukcja składa się z płaskowników oraz sklejki szalunkowej 12 mm.
 

Szalunek lekki i łatwy w obsłudze
Koncept całego systemu pozwala na elastyczne i szybkie wznoszenie szalunków. Wszystkie płyty są na tyle lekkie i łatwe w obsłudze, że mogą być wygodnie przenoszone i montowane bez użycia dźwigu. Na tle rozwiązań konkurencyjnych system MINI-BOX wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością i wyższym, dopuszczalnym parciem betonu na deskowania. Zawdzięcza on swoją wytrzymałość wyjątkowej konstrukcji, w której kratowanie wewnętrzne wykonane jest z płaskowników o grubości 5 mm, natomiast obramowanie zewnętrzne z płaskowników o grubości 6 mm.


Oszczędność czasu i materiału
Dzięki zastosowaniu systemu szalunkowego MINI-BOX użytkownik jest w stanie znacząco zwiększyć efektywność prac na budowie. Płyty systemowe mogą być używane nawet do 100 razy, bez potrzeby ich wymiany. W systemach tradycyjnych, np. z użyciem desek drewnianych, elementy szalunków stawały się bezużyteczne nawet po pierwszym użyciu. Z tych powodów systemy szalunkowe są w efekcie znacznie tańsze od tradycyjnych desek. Ponadto czas ich montażu i betonowania jest wielokrotnie krótszy.

Rusztowanie ramowe EURO+
Rusztowanie ramowe EURO+

Rusztowanie ramowe EURO+ to systemowe rusztowanie elewacyjne, kompatybilne z popularnymi wyrobami innych producentów dostępnych na rynku. Dzięki swojej prostej konstrukcji pozwala szybko oraz bezpiecznie obstawić obiekty przeznaczone do remontu. Szeroki asortyment elementów dodatkowych taki jak dźwigary kratowe, trawersy , wsporniki, różne długości pomostów i wysokości ram pozwalają wykonać prace nawet w najtrudniejszych warunkach np. budowanie przejazdów, przejść dla pieszych, zarusztowanie wież kościołów. Niezbędne podczas prowadzenia prac tynkarskich, dociepleniowych, malarskich lub dekarskich.

OLAN SPÓŁKA Z O.O.

To jedna z najprężniej rozwijających się firm regionu z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Założona została pod koniec 2006 roku w wyniku połączenia kapitału litewskiego, polskiego i norweskiego z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.

Działalność gospodarczą spółka OLAN rozpoczęła w styczniu 2007 roku. Celem spółki OLAN jest współpraca w dziedzinie produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej.

dowiedz się więcej

Aktualności

Ogłoszenie

Firma Olan szuka nowych pracowników na stanowiska spawaczy oraz ślusarzy

dowiedz się więcej

Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach działaniach 4.2. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

SPRAWDŹ NASZE PRZEDSTAWICIELSTWA W INNYCH KRAJACH EUROPY

OLAN Spółka z o. o.

Żabokliki
ul. Korczewska 57
08-110 Siedlce

Tel.: 25 631 03 30
Fax : 25 633 14 16

Formularz zapytania
© 2015 OLAN Sp. z o. o. Tworzenie stron www
Do góry