PRODUCENT RUSZTOWAŃ, SZALUNKÓW, WIEŻ PODPOROWYCH, ZADASZEŃ

Szukaj frazy

Szalunki ścienne MINI BOX

 Jeszcze kilka lat temu przedsiębiorcy budowlani do tworzenia szalunków wykorzystywali tylko i wyłącznie drewno. Obecnie stawia się coraz częściej na nowoczesne systemy szalunkowe, które pozwalają na bardziej efektywną, elastyczną i precyzyjną pracę.
Firma Olan wdrożyła do produkcji koncepcję systemu szalunków MINI-BOX w celu usprawnienia oraz ułatwienia montażu dużych i ciężkich płyt szalunkowych. Dzięki zredukowaniu wymiarów i masy szalunki stały się bardziej wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Ich montaż oraz demontaż może być prowadzony ręcznie, nawet przez jednego pracownika.
Szalunki MINI-BOX są odpowiedzią na potrzeby firm realizujących małe i średnie obiekty, przede wszystkim budynki handlowe, budowy domów jednorodzinnych, fundamenty budowlane, podmurówki, silosy i ściany oporowe. System oparty jest na dwóch rodzajach płyt, podstawowych do formowania szalunków stropowych i ściennych oraz płyt wielofunkcyjnych, do formowania słupów i naroży - od niewielkich powierzchni jednostronnych, po rozległe deskowania dwustronne. Ich konstrukcja składa się z płaskowników oraz sklejki szalunkowej 12 mm.
 

Szalunek lekki i łatwy w obsłudze
Koncept całego systemu pozwala na elastyczne i szybkie wznoszenie szalunków. Wszystkie płyty są na tyle lekkie i łatwe w obsłudze, że mogą być wygodnie przenoszone i montowane bez użycia dźwigu. Na tle rozwiązań konkurencyjnych system MINI-BOX wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością i wyższym, dopuszczalnym parciem betonu na deskowania. Zawdzięcza on swoją wytrzymałość wyjątkowej konstrukcji, w której kratowanie wewnętrzne wykonane jest z płaskowników o grubości 5 mm, natomiast obramowanie zewnętrzne z płaskowników o grubości 6 mm.


Oszczędność czasu i materiału
Dzięki zastosowaniu systemu szalunkowego MINI-BOX użytkownik jest w stanie znacząco zwiększyć efektywność prac na budowie. Płyty systemowe mogą być używane nawet do 100 razy, bez potrzeby ich wymiany. W systemach tradycyjnych, np. z użyciem desek drewnianych, elementy szalunków stawały się bezużyteczne nawet po pierwszym użyciu. Z tych powodów systemy szalunkowe są w efekcie znacznie tańsze od tradycyjnych desek. Ponadto czas ich montażu i betonowania jest wielokrotnie krótszy.

OLAN SPÓŁKA Z O.O.

To jedna z najprężniej rozwijających się firm regionu z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Założona została pod koniec 2006 roku w wyniku połączenia kapitału litewskiego, polskiego i norweskiego z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.

Działalność gospodarczą spółka OLAN rozpoczęła w styczniu 2007 roku. Celem spółki OLAN jest współpraca w dziedzinie produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej.

dowiedz się więcej

Aktualności

OKAZJA CENOWA!

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom  przygotowaliśmy

SPECJALNE WIOSENNE OFERTY I RABATY.

Zapewniamy dowóz na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zakupów.

 

dowiedz się więcej

Firma Olan Spółka z.o.o realizuje projekt współfinansowany w ramach działaniach 4.2. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

SPRAWDŹ NASZE PRZEDSTAWICIELSTWA W INNYCH KRAJACH EUROPY

OLAN Spółka z o. o.

Żabokliki
ul. Korczewska 57
08-110 Siedlce

Tel.: 25 631 03 30
Fax : 25 633 14 16

Formularz zapytania
© 2017 OLAN Sp. z o. o. Tworzenie stron www
Do góry